telefon

[kwiecień 22, 2021] Informacja o akcji „POMAGAMY Z SERCA” – czytaj dalej

kwiecień 22, 2021

INFORMACJA O AKCJI ,,POMAGAMY Z SERCA”

 

Informujemy, że na Rynku Miejskim w Tomaszowie Lubelskim został ustawiony pojemnik w kształcie PODWÓJNEGO SERCA na zakrętki!!!

Idea ustawienia pojemnika w kształcie SERCA podyktowana jest zarówno potrzebą budowania poczucia odpowiedzialności i dbałości o nasze środowisko, poprzez propagowanie właściwych nawyków związanych ze świadomą segregacją odpadów, które następnie zostaną poddane recyklingowi, jak też wspierania potrzebujących.

Poprzez udział w tej inicjatywie uświadamiamy sobie, że mamy wpływ na ochronę przyrody przed odpadami w postaci plastiku oraz włączamy się w akcję pomocy charytatywnej.

Do pojemnika mogą być wrzucane czyste plastikowe zakrętki bez względu na kolor i kształt z butelek po wodzie, napojach, sokach, mleku, jogurtach, zakrętki po chemii gospodarczej, np.: szamponach, kosmetykach, płynach do prania, płukania czy zmywania.

Ważne jest, aby do pojemnika nie wrzucać innych przedmiotów!

Wszelkie informacje w sprawie zasad uczestnictwa w akcji znajdują się w Regulaminie uczestnictwa w akcji ,,POMAGAMY Z SERCA” umieszczonym na stronie internetowej Miasta Tomaszów Lubelski oraz Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Tomaszowie Lubelskim.

Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w zorganizowanej przez Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski i Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Tomaszowie Lubelskim akcji.

 

Dane kontaktowe do współorganizatora akcji:

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Tomaszowie Lubelskim ul. Lwowska 37 A, Zakład Oczyszczania Miasta (budynek nr 2)

Numery telefonów do kontaktu:

Sekretariat – 846645100

ZOM –  dział obsługi klienta:  609320572 lub 846645118

Kierownik : 607558157

 

Regulamin uczestnictwa w akcji

Załącznik nr 1 do regulaminu

Załącznik nr 2 do regulaminu

Załącznik nr 3 do regulaminu

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych uczestników akcji